Diğer Haberler
kaşıbeyaz bizi tercih etti

Totem tabela Nedir ?

Daha çok yol kenarında kullanılan boyutu değişebilen reklam çeşididir. Bunun yanında dikkaç çekmesi için büyük iş yerleri, alış veriş merkezleri, benzin istasyonları da totem tabelaları tercih etmektedir. Müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmet garantisi ile her geçen gün hizmet verdiğimiz kişi ve kurum sayısı artıyor. Totem tabelanın yerini iyi seçiyoruz. Doğa ve beşeri faktörlerden etkilenmeyi doğru yer seçimi ile en aza indiriyoruz. Yapımında altını betonla kuvvetlendiriyoruz kuvvetli rüzgara karşı dayanıklı hale getiriyoruz. İlk aşamada fiyatı müşterilerimize çok gibi gözükse de uzun vadede daha avantajlı olduğu açıkça görülmektedir. Birçok çeşidi bulunmaktadır. Aşağıdaki türler bunlardan bazılarıdır. İstenilen tür ve şekilde yapabilmekteyiz.

  • Tek bacaklı
  • Çift bacaklı
  • Likit
  • Işıklı ve ışıksız
  • Çelik saç
  • Alüminyum
  • Profil
  • Vinily Germe

Totem Tabela Ve Çatı tabelası Arasındaki Farklar

Diğer tabela türlerinden daha farklıdır. Etrafında yükselen binaların içinde kaybolmamak için başvurulan akıllıca yöntemlerden biridir. Diğer tabela işlemlerimize göre daha titiz çalışmak gerekir. Boyut olarak genellikle büyük ölçütte yapılır. Yaptığımız bu tabelalar daha çok kişiye hitap eder ve birçok kısımdan görünüz. Yapılacak bu tabela için öncelikle müşterimizin fizibilite işlemlerini tamamlamış olması gerekmektedir.

Gerekli tüm evraklar tamamlandıktan sonra ekibimiz tarafından tabelanın ne kadar mesafeden görünür olması gerektiği binadaki kat sayısına göre çatı tabelasının büyüklüğü ölçüleri, tasarımı belirlendikten sonra rapor halinde sunulur ve yapım aşamasına geçilir. Tabela açıkta ve yukarda olacağı için rüzgardan ya da diğer doğa şartlarından etkilenmektedir. Bunun için montajı çok iyi yapılmalıdır. Biz bunun farkındayız ve son derece işinin ehli bir ekiple çalışmaktayız. Çatı tabelasımodelleri diğer tabela modelleri ile aşağı yukarı aynıdır. Daha büyük hacimli olsalar da aynı maddeleri kullanabilmekteyiz. Işıklı harfli tabelalar, ışıksız vinil, kombozit üzeri folyo kesim, kombozit üzeri dekoto yaptığımız çatı tabela modellerinden birkaçıdır.

Işıklı Totem Tabela İmalatı

Özellikler gece mekanları, hastane, dinlenme tesisleri, restoranlar gibi kurumsallaşmış yerlerde tercih edilir. Dikkaç çekici olması sebebiyle bu tabela çeşidinde oldukça çok talep almaktayız. Bir mekanı hem zengin hem canlı göstermeside diğer tercih edilme faktörlerinden olabilir. ışıklı kurumsal firma tabelaları alanında en iyi işi çıkarmaktayız. İşinde hep daha iyiyi hedefleyen ekibimizle müşterilerimizi memnun etmenin telaşındayız. Işıklı tabelaarın düzenli bakımları yapılmalıdır yoksa zamanla ışıklarda sönmeler ve bozulmalar yaşanır bu da mekan hakkında kötü bir imaj bırakacaktır. Büyük ve hacimli ışıklı tabelalar en çok yağmurdan etkilenmektedir.

ayaklı totem tabela

 

Bunu engellemek içinde firmamız en kaliteli hizmeti vermektedir. Kurulum aşamasında iyi iş çıkartmaktadır. Neon tabelalar günümüzde ışıklı tabelalar gibi sıklıkla kullanılmaktadır. Ancak bir yerin ihtişamını ve görkemini yansıtma da en iyi tür her zaman ışıklı tabelalar olmuştur. Tabelaların montajı sırasında olabilecek her türlü tehlikeye karşı önlem alarak işimizi hassasiyetle yapmaktayız. Müşterimizden gelen her türlü şikayeti değerlendirmekte ve kendimizi sürekli yenilemekteyiz.

Işıksız Boru Ayaklı Totem Tabelalar

Büyük ve hacimli tabelalarda ışılıklı tabela tercihleri yapılsa da ışıksız tabelaların daha iyi olduğu kanaatindeyiz. Genelde yüksek alanlara monte ettiğimiz bu tabelaların doğa şartlarından etkilenmemesi yıkılmaması için iyi bir ekiple çalışmaktayız. En dayanıklı ve sağlam malzemeyi kullanmaktayız. İşin iki en önemli kısmı vardır tasarım ve montaj. Firmamız iki konuda da yetenekli bir ekiple çalışmaktadır ve alanında kaliteli bir duruş sergilemektedir. Işıksız tabelalarda en çok talep gören türümüz kutu harf tabela olmaktadır. Alüminyum, kombozit, pleksi gibi farklı malzemelerden yapabileceğimiz çok çeşitli bir ürün yelpazesine sahiptir. Müşterilerimiz memnuniyetlerini her fırsatta dile getirmektedirler.

Pleksi: plastik cam olarak tanımlayabileceğimiz pleksinin çok fazla çeşidi mevcuttur. Buzlu, şeffaf, fosforlu, simli ve lümen bu çeşitlerden birkaçıdır. Normal camdan 6kat daha sağladır ama camdan daha hafiftir. İletkenlik olarak bakıldığında ısıyı camdan %20 daha az iletir. Tabela dışında da farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Vitrin stantları, yatak başları, hediyelik eşyalar, takı, dekorasyon kullanım alanlarından bazılarıdır.

Alüminyumdan Totem Tabela İmalatı

Bir tabelanın duruşu ve tasarımı çok önemlidir. İnsanlarda bir mekan için ilk izlenimde iyi bir intiba bırakmak gerekir. Firmamız tasarım konusunda yaratıcı bir ekiple çalışmaktadır. Montaj konusunda da iyi bir ekiple hizmet vermektedir. Büyü boyda ve hacimde ki tabelalar genelde çatı katları ve yollardaki alanlara yaptığımız totem tabelalardır. Daha çok kişiye hitap etmek için yapılan bu tabelalarda kaliteli bir firmayla çalışmadığınızda bütün paranız boşa gidebilir. Bizi için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir. Bunun için en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Hem görsellik hem dayanıklılık aynı zamanda kalite bakımından müşterilerimize alüminyum kutu harf tabela en çok önerdiğimiz tabela türlerinden biridir. Özellikle büyük hacimli alanlarda kullanım bakımından daha iyidir. Model olarak ışıklı ve ışıksız şekilde isteğe bağlı olarak yapabilmekteyiz.

Neon Tabelalar İle Totem Tabela Yapılabilir Mi ?

Görsel konuda sıklıkla tercih edilen türlerimizden diğeri neon tabelalardır. Hemen hemen her renkte üretebilmekteyiz. Görsellik açısından çok tercih edilen bir ürünümüz olsa da kullanım konusunda çok dikkat edilmesi gerekir. Neon çubukların yanabilmesi için iyi trofalara ihtiyaç vardır. Elektrik gideri 220 volt civarındadır. Bu tabelaların yapımında ateşte kıvrılarak yanan neon çubukları kullanılır. Minik floresan camlardan oluşan neonlar grafik tasarımla beraber oldukça şık bir görüntü meydana getirir.

Harf ve logoların içindeki havayı vakum yardımı ile çekip içine neon gazı ilave etmekteyiz. Bu gaz kırmızı renktedir ancak farklı renkler için argon gazını kullanarak çeşitli renk ve modelde neon tabelalar üretmekteyiz. Işıklı reklam panolarıyerine tercih edilebilecek bir türdür. Hem uzun ömür hem de görsellik için müşterilerimize tavsiye ettiğimiz yegâne türlerden biridir.

Bizi Arayın
Whatsapp